شرایط و قوانین خرید كالا و خدمات  از فروشگاه یدک خودرو 

جهت بهرمندی از خدمات و برنامه‌‏های  فروشگاه یدک خودرو به نکات ذیل دقت فرمایید

-ورود مشتریان به وب‏‌ سایت   فروشگاه یدک خودرو هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری   یدک خودرو سایر خدمات ارائه شده توسط  فروشگاه  یدک خودروبه معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات   فروشگاه یدک خودرواست. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین   فروشگاه یدک خودرواز سوی مشتری است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین ذیل مبنای فروشگاه یدک خودرو می باشد و کلیه توافق‏‌های قبلی از درجه اعتبار ساقط می باشد .

 

-قوانین عمومی

کلیه قوانین و رویکردهای فروشگاه یدک خودرو بر گرفته از  قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و به تبع آن  مشتری موظف به رعایت قوانین مرتبط با مشتری است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویکردها  و خدمات   فروشگاه یدک خودرو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در سایت فروشگاه به روز رسانی و اعلام  می گردد  و استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش قوانین و رویکردها  و قوانین جدید می باشد.

 

 -مشتری

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود  که با آگاهی کامل مشخصات خود را در فرم ثبت نام در سایت تکمیل نموده و اقدام به سفارش گذاری کالا مورد نظر  خود در سایت فروشکاه یدک خودرو نموده است .

-خرید کالای دارای اصالت

کالاهایی که در فروشگاه یدک خودرو  موجود می باشد از  برندهای معتبر  و اصلی می باشد و توسط فروشگاه یدک خودرو ضمانت شده است .

تمام محصولات عرضه شده در فروشگاه یدک خودرو  دارای  برچسب حکاکی شده  و شناسه مخصوص  می باشد و قابل ردیابی می باشد.

اقلامی که طرح و کپی هستند و یا از جنس اصلی نمی باشد در  مشخصات محصول قید می گردند  و شامل  ضمانت  نمی گردند.

 

-ضمانت برگشت

کلیه کالاها  در  فروشگاه یدک خودرو دارای ضمانت  برگشت  وجه از زمـان خرید و دریافت به مدت یک هفته یا 7 روز هستند که در صورت نصب  نشدن قطعه بر روی  خودرو و مخدوش نشدن بسته بندی اصلی کالا امکان برگشت  کالا و بازگشت وجه وجود دارد.

 

-یرداخت

خرید کالا از این فروشگاه بوسیله کارت بانکی اشخاص دیگر  بدون اجازه و  اطلاع صاحب حساب  عملی خلاف قانون می باشد . فروشگاه یدک خودرو هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در  خصوص  خواسته ،شکایت  یا اقامه  دعوای صاحب حساب ندارد و مسئولیت تمام و کمال به عهده شخص واریز کننده  وجه می باشد.

-کالای عودتی

اگر  مشتری کالای مورد نظر خود را بر مبنای اطلاعات غیرمعتبر خرید نماید خواستار عودت یا تعویض اقلام جدیدی باشد ،  برگشت  و ارسال مجدد کالای  جدید مشمول   پرداخت هزینه حمل و برگشت کالا توسط مشتری می گردد.